OZBILGIN Classic
Alışveriş Sepetim

İade & Değişim Şartları

Ozbilgin.co olarak en iyi deneyim ve maksimum müşteri memnuniyeti için her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Kolay değişim süreçlerimiz ile müşterilerimizin istek ve taleplerini hızlıca karşılıyoruz. Dilerseniz iade ve değişim işlemleriniz için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

1.Kolay Değişim

Değişim için göndereceğiniz ürünlerin kullanılmamış olması kaydı ile teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde kargoya vermelisiniz. Kampanyalı ürünler için değişim ve iade imkânı bulunmamaktadır. İlgili sürenin aşılması durumunda değişim işlemi gerçekleşmemektedir. Değişim yapmak için tekrar ürünü sipariş etmeniz gerekmemektedir. Göndermiş olduğunuz ürün firmamıza ulaştıktan sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise en kısa sürede değişim yapılarak adresinizde gönderilecektir. Bu süre içerisinde firmamızı arayarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız. Ürün değişimi gerçekleştiğinde kargoya verilirken sizlere e-posta yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

Değişim yapılan ürünlerin tekrar iadesi yapılmamaktadır. Ancak Tekrar değişim yapabilirsiniz. Tekrar değişim yapmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey ilk değişim için yaptıklarınızı tekrar yapmak. Değişim yapılmayan siparişleriniz için iade işlemi geçekleşmektedir. Bu ürünlerin iadesi sırasında kargo ücretleri kesilerek iade edilecek tutar kredi kartınıza yatırılacaktır.   

Not:Değişim için gönderdiğiniz ürünlerde kullanılmış ürünler kabul edilmeyecek ve geri ödemeli bir şekilde tarafınıza gönderilecektir.

Not:Teslim alınmayan ürünlerden müşterinin kargo ücreti kesilerek iade işlemi gerçekleştirilir.

Not:İade için gönderdiğiniz ürünlerde kullanılmış veya kırılmış ürünler kabul edilmeyecektir.

Not: İade işlemlerinde kargo bedelleri alıcıya aittir.

Not: İndirimli ürünlerde İADE yoktur.